Preloader images
Preloader icon

(+221) 33 849 63 83

info@cfi1926.com

in pzu logowanie

Grupa PZU jest największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej. Wartość jej skonsolidowanych aktywów Podgląd zysków Qualcomm za IV kwartał wyniosła 436,12 mld zł w 2022 r. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.; wchodzi w skład indeksu WIG20.

in pzu logowanie

Obowiązki prezesa czasowo powierzono Anicie Elżanowskiej, a Michał Bernaczyk został powołany czasowo na członka zarządu. Do zarządu PZU nie dostał się także Marcin Petrykowski, prezes Atende, który był najbardziej nieoczywistym kandydatem ze względu na brak doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, jest jednak szefem spółki, która m.in. Dla niej świadczy usługi transformacji cyfrowej. W konkursie wystartował także Maciej Szwarc, który podobnie jak Artur Olech nigdy nie pracował w PZU.

Artur Olech prezesem PZU

Jan Zimowicz natomiast ma 15-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Ostatnio był członkiem zarządu Aegonu, wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych w Nationale-Nederlanden i Credit Agricole. Ma doświadczenie we wdrażaniu systemów IT, tworzeniu strategii oraz prowadzeniu procesów przejęć. Wraz z zespołem managerów założył swoją pierwszą spółkę na rynku fintech – hiPRO. Firma łączy procesy bankowe z ubezpieczeniowymi, optymalizując procesy finansowania składek ubezpieczeniowych poprzez integrację profesjonalnych instytucji pożyczkowych i banków z ekosystemami sprzedażowymi ubezpieczycieli i multiagentów, a także oferując narzędzia bezpośrednio indywidualnym agentom i klientom.

in pzu logowanie

​Dzięki PUE możesz załatwiać wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi przez internet, bez wychodzenia z biura lub domu, także poza godzinami działania urzędów.

Artur Olech został powołany na prezesa PZU pod warunkiem uzyskania zgody KNF

Związany z grupą MAK Ubezpieczenia, największym polskim brokerem z polskim kapitałem, od 2019 jest prezesem MAK International. Na początku kariery zawodowej przez kilka lat pełnił funkcje menedżerskie w firmie Uniqa, a w 2008 r. Z niej przeszedł do Warty, gdzie odpowiadał za kierowanie departamentem ubezpieczeń korporacyjnych. Artur Olech od ponad trzech https://www.tradebot.online/uk-fundusz-that-dazy-do-kapitalizacji-on-crypto-zmiennosc-podnosi-50-000-000/ lat jest prezesem i współzałożycielem insurtechu Trasti, oferującego ubezpieczenia komunikacyjne online we współpracy ze słoweńskim Triglavem. Karierę ubezpieczeniową rozpoczął w Generali w 1998 r., przez cztery lata — od 2010 r. — był prezesem Generali Polska, a następnie przez dwa kolejne szefem spółek majątkowej i życiowej Ubezpieczenia Pocztowe.

  1. Artur Olech od ponad trzech lat jest prezesem i współzałożycielem insurtechu Trasti, oferującego ubezpieczenia komunikacyjne online we współpracy ze słoweńskim Triglavem.
  2. Firma łączy procesy bankowe z ubezpieczeniowymi, optymalizując procesy finansowania składek ubezpieczeniowych poprzez integrację profesjonalnych instytucji pożyczkowych i banków z ekosystemami sprzedażowymi ubezpieczycieli i multiagentów, a także oferując narzędzia bezpośrednio indywidualnym agentom i klientom.
  3. ​Dzięki PUE możesz załatwiać wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi przez internet, bez wychodzenia z biura lub domu, także poza godzinami działania urzędów.
  4. Rada nadzorcza PZU powołała Artura Olecha na stanowisko prezesa pod warunkiem uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego.
  5. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.; wchodzi w skład indeksu WIG20.

Od pięciu lat jest członkiem rady nadzorczej należącego do Generali dystrybutora ubezpieczeń Bezpieczny.pl. W ostatnich latach był związany z Abstra, największym producentem treści wideo na YouTubie w Polsce. Założył w Polsce wraz z innymi managerami sektora bankowego i ubezpieczeniowego tzw. Ubezpieczyciela cyfrowego – spółkę HPI GMA. Na bazie swobody świadczenia usług (Freedom of Service) i licencji Triglav spółka HPI GMA – działając pod marką Trasti – rozpoczęła sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, głównie przez kanały cyfrowe, wymieniono także.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Notre équipe expérimentée et passionnée mettra tout en œuvre pour vous accompagner dans votre projet immobilier, que vous cherchiez à vendre, louer ou gérer votre bien.

Dakar, Sénégal

(+221) 33 984 67 46

contact@dsimmo.com

2023 – DS-Immo

Powered with love by Apporio Infolabs

Se connecter

S'inscrire

terms & conditions